Koszty dostawy i czas realizacji zamówienia

BEZPIECZEŃSTWO PRZESYŁKI

Drogi Kliencie.

Przykładamy dużą wagę do bezpiecznego zapakowania produktów tak aby dotarły do Ciebie w stanie nienaruszonym. Zabezpieczamy każdy towar folią ochronną i pakujemy w opakowanie kartonowe. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi folia pęcherzykowa, poduszki powietrzne,styropian i różnego rodzaju miękkie wypełniacze.

Zawsze staramy się, aby przesyłka do Ciebie była odpowiednio zabezpieczona, jeśli jednak zdarzy się , że paczka wygląda na uszkodzoną w czasie transportu, odmów przyjęcia towaru i spisz protokół reklamacyjny w obecności kuriera. Prosimy byś wykonał zdjęcia zniszczeń i dołączył do korespondencji reklamacyjnej.

 

ODBIÓR PRZESYŁKI OD KURIERA

Prosimy,by każdy odebrany towar został w miarę możliwości sprawdzony przy kurierze , ale nie najpóźniej niż w dniu odbioru.O ewentualnych uszkodzeniach wynikłych z transportu należy nas poinformować w dniu odbioru przesyłki-jest to warunek konieczny,by zgłosić uszkodzenia firmie transportowej.

DOSTAWA TOWARU

Działamy tak, by Twoje zamówienie zostało wysłane w ciągu 1 dnia roboczego i byś mógł zamówiony towar otrzymać najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Przy dużej liczbie zamówień czas ten może się wydłużyć maksymalnie do 10 dni. Przy dostawach realizowanych na paletach czas dostawy wydłuża się nawet do 5 dni roboczych ze względu na specyfikę pracy firm kurierskich odbierających przesyłki paletowe.

KOSZTY DOSTAWY

Koszt dostawy dla zamówionych towarów jest stały bez względu na wartość zamówionych towarów i wynosi 15 zł.

Dla zamówień powyżej 300 zł dostawa jest GRATIS.

Przy zamówieniach produktów o dużych gabarytach i podatnych na uszkodzenia w transporcie (produkty lustrzane, kryształowe, szklane itd.) koszt transportu ustalany jest indywidualnie. Towar jest wysyłany paletą w celu zagwarantowania największego bezpieczeństwa co znacznie zwiększa koszt transportu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl